ורד קורן - בית מעגלים - בימקס

אסתטיקה והסרת שיער במהירות ה'בימקס'

כולנו שואפים להיראות ולהרגיש  במיטבנו. לעיתים אנו נתקלים בניסיונות להציג את הרדיפה אחר האסתטיקה  ואת השאיפה האנושית לשלמות, כטרנד קלוקל שקשור להשפעה השלילית של סדרות הטלוויזיה והתרבות הפופולארית.  אך מבט אל ההיסטוריה מלמד כי  גם פילוסופים וגם סופרים ומשוררים תיארו וניסו לחקור את מהותו ואת כוחו המהפנט של היופי. הסיבה לכך היא  פשוטה: יופי מושך אותנו וגורם לנו חוויה של נעימות.
יריב בר און, מדריך קליני של חברת 'שארפ לייט' אומר כי "הפנים שלנו הן כמו חלון. כשאנשים אחרים מסתכלים עלינו הם רואים קודם כל את מראה הפנים והעור שלנו. לכן, חשוב לנו כל כך להצעיר את המראה של הפנים והעור". 
האטרקטיביות של הטיפולים האסתטיים הובילה לשינויים ולהתקדמות טכנולוגית גדולה. היום, באמצעות השימוש בטכנולוגיה חדשנית, קוסמטיקאיות ומרכזים רפואיים קוסמטיים   יכולים להציע פתרון לבעיות אסתטיות למספר רב יותר של בעיות עור וליותר לקוחות. 

 

המילה האחרונה
חברת שארפלייט, מקבוצת 'אמריקן לייזר' המייבאת  ומשווקת ציוד קוסמטי פרא-רפואי ומכשור לקוסמטיקאיות, מציעה היום ללקוחותיה את מכשיר הבימקס החדשני שפועל  בטכנולוגית ה-IPL-INTENSE PULSE LIGHTING.  מכשיר הבימקס מפעיל עוצמה מרבית של אנרגיית אור סלקטיבית.  גלי האור השונים המופקים מהמכשיר מאפשרים מגוון רחב של טיפולים אסתטיים.  כמו: הצערת העור, הסרת שיער וטיפול באקנה. בניגוד לשימוש בלייזר טכנולגיית ה-IPL אינה חודרנית, אפשר לשלב אותה עם טיפולים אחרים והיא אינה  פוגעת בעור המטופל.
הביטחון שנותנת טכנולוגית ה-IPL של מכשיר ה-BEAMAX מאפשרת ליותר קוסמטיקאיות טיפול בכל סוגי העור (גם הסרת שיער לבעלי עור שחום) וההתקדמות הטכנולוגית מאפשרת ליותר לקוחות ליהנות מטכנולוגיה זו בביטחון מקסימאלי וללא כאבים ותופעות לוואי".

אור השמש ועור הפנים
"לא רק השנים גורמות להתיישנות טבעית של עור הפנים". מסביר יריב בר "גם החשיפה לשמש הישראלית  מזיקה ופוגעת במראה העור. מכשיר הבימקס מאפשר לנו לטפל גם בנזקי השמש ובבעיות פיגמנטציה באמצעות הבהרה של העור עד להעלמה מלאה. היתרונות של הבימקס מאפשרים טיפול מאוד מהיר וללא צורך במשחות אלחוש והרדמה. בנוסף, הטיפול אינו פולשני והמטופל יכול לאחר מייד לאחר הטיפול  להמשיך בעבודתו.
"אומנם" אומר יריב "מכשיר הבימקס אינו פותר בעיות  וסקולריות (בעיות נימים וורדים) אך הוא כן מאפשר טיפול יעיל בנימי דם קטנים ושטחיים שניתן להעלים אותם באמצעות הטיפול בבימקס. בנוסף הטכנולוגיה המתקדמת של מכשיר הבימקס מאפשרת טיפול טוב בטקסטורה של העור במקרים כמו:  עור דל ויבש, מראה זקן של העור וקמטים קלים. 

"בנוסף" אומר  יריב בר "ההוצאה הכספית עבור הטיפול האסתטי באמצעות מכשיר הבימקס היא נמוכה יותר והגיל של המטופל אינו מהווה מגבלה לטיפול".

תוצאות הטיפול בבימקס
ד"ר אדוארד קאופמן, רופא ומטפל במרפאת 'אמריקן לייזר', טוען כי לקוחות ומטפלים רבים המשתמשים במכשירים לטיפולים אסתטיים, בוחנים את המכשיר ואת תוצאות הטיפול באמצעות שלושה קריטריוניים עיקריים:

 

1. תוצאות חיוביות
2. בטיחות
3. קל להפעלה ומשתלם.

"טכנולוגית ה-IPL" טוען ד"ר קאופמן  "מאפשרת טיפול יעיל בגלל השילוב של שלושת הקריטריונים שהוצגו. מכשיר הבימקס מיישם טכנולוגיות חדשניות ויעילות יותר משיטות הטיפול האסתטי שהוצעו עד היום, והוא מאפשר להציע את הטיפולים המתקדמים ביותר".

טכנולוגיית ה-IPL  מאפשרת:

הסרת שיער – הבימקס מאפשר טיפול מהיר על שטחי שיער שונים. שימוש באורך הגל האדום גורם לאנרגית האור שמופקת מהמכשיר להיבלע  בתאי המלנין של השערה.  באמצעות תהליך זה השערה הופכת לאנרגית חום. אנרגיה החום שורפת את שורש השערה וממיתה אותה.   חשוב לציין שפעולה יעילה זו מאפשרת לעשות את התהליך בעזרת מספר טיפולים קצר והטיפול האסתטי מותאם לכל גווני העור.

 SR חידוש והצערת העור – שימוש באורך הגל הכתום גורם  להרס השכבות העליונות של תאי האפידרמיס,  קילוף וחידוש של הרקמה העליונה, העלמת כתמים ויצירת מראה חדש וזוהר לעור הפנים כולו.
האור אותו מקרין מכשיר הבימקס, חודר לשכבות העור העמוקות ופותר את הבעיות האסתטיות  לעומק ומהבסיס. טיפול כוללני ויסודי באמצעות טכנולוגיה זו גורמת בסוף התהליך להצערת עור הפנים ולחידושו.

יתרונות מערכת הבימקס

הבימקס משווק בישראל ע"י חברת פרומדיקל, חברת בת של אמריקן לייזר, שנתנה את תמיכתה המקצועית והמסחרית לשרותי "שארפלייט טכנולוג'יס". שיתוף הפעולה של החברות משלב בין שיטה מיומנת וידע טכני עם ניהול עסקי מפורט המעניק פתרונות טובים ללקוחות שרכשו את המכשיר. מכשירי הבימקס נמכרים בישראל עם הטכנולוגיה והידע הטכני, המקצועי והשיווקי שתומך במערכת העסקית.
חבילה ייחודית זו מלווה את הלקוחות לא רק בתחום ההפעלה והניהול אלה גם בתכנון הטיפולים ושיווקם עד לניהול קליניקה עסקית.
טיפול זה אושר ע"י מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ומשרד הבריאות בישראל.
באמצעות מכשיר הבימקס, הקוסמטיקאיות ורופאי העור מסוגלים היום לנטרל עשרות זקיקי שיער בפחות משנייה אחת ולהבטיח תוצאות טובות לטווח ארוך.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ידית להסרת שיער 
 
 
 
 
 
 
ידית להצערת העור
 
 
  | טלפון : 072-338-5548 |  כתובות : סיגלית 5 נס ציונה | היקינתון 6, נס ציונה
לייבסיטי - בניית אתרים